SERVICES

EXPENSE SHARING

Okuma işleminin sağlıklı olması ürün seçimi ile başlar. Doğru ve hatasız ölçüm yapan cihazlar tercih edilmişse artık sadece sağlıklı bir okuma hizmetine ihtiyaç vardır.
 
Okuma anında aynı zamanda cihaz kontrolleri de yaparız. Elde edilen veriler, bir önceki dönem ve diğer sayaç verileri karşılaştırılarak olağan dışı bir dalgalanma olup olmadığı tespit edilir. Bozulmuş, yanlış ölçen vb cihazlar paylaşım anında emsal durumları göz önüne alınarak değerlendirilir. Böylece okuma paylaşım süreci sadece eşit değil aynı zamanda adil paylaşım esasına göre yürütülmüş olur. Daire sahipleri tükettikleri kadar fatura ödemiş olurlar. Bu işlemleri hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçirerek site yönetimlerine de kolaylık sağlamış oluruz.
 
Okuma paylaşım işlemlerini, sınırlı sayıda şirketin sahip olduğu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan almış olduğumuz ruhsata dayanarak yapmaktayız.

Be Informed of Our Activities and Developments!

TEBAŞ ENERGY

Our company has been founded in 1997 and has got ISO 9001 quality certificate and Authorized Counter Reading Certificates approved by European Standard (CE) and Ministry of Environment and Urbanization.

Follow Us

facebook twitter instagram linkedin

Copyright © Tebaş Energy. All Rights Reserved.