Enerji Ölçümünde Çözüm Ortağınız...
ONLİNE İŞLEMLER

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Hakkımızda
 
 
Tebaş Enerji, enerji sektörüne ürün ve hizmetler üreten sektörünün öncü markalarından biridir. Ana ürünlerimiz, geniş bir yelpazeden oluşan ve merkezi sistemlerde zorunluluk olan sayaç çeşitleridir. Bu ürünlerin ana üreticilerinden biriyiz.
 
Ürünlerimizi müşterilerimize, hem şirket merkezindeki kadrolarımız, hem de Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki ana bayilerimiz üzerinden ulaştırmaktayız.
 
Hizmetlerimiz ise, merkezi sistemlerin keşifle başlar, ardından enerji, zaman, emek ve bütçe tasarrufu sağlayacak projelendirmeyle devam eder. Ardından doğru ürünlerin tanımlanması ve yerleştirmesi ile uygulama aşamasına geçilir, son olarak gider paylaşımı için internet ve teknoloji tabanlı bir sistem hayata geçirilerek proje tamamlanır.

Sayaçlarımız veya okuma-paylaşım hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz satış sonrası servis ekibimizle sürekli desteklenmeye devam edilir.

Ar-ge ve Ür-ge en çok önem verdiğimiz konuların başında gelir. Böylece sektörün önünde giden bir çok ürün ve sistem geliştirme imkanımız oldu.